► Рентгенологічне відділення

Завідувач віділення:                                                                  Попов Володимир Володимирович

Завданням рентгенологічного кабінету є проведення рентгенологічних та флюорографічних обстежень пацієнтів.    

У грудні 2014 року у флюорографічному кабінеті лікарні було встановлено стаціонарний цифровий флюорографічний апарат «INDIascan» 2014 року випуску, що дозволило покращити флюорографічні обстеження та створити електронну базу пацієнтів.

Рентгенологічний кабінет також оснащено рентгенодіагностичними апаратами «Медикс-Р-Амико» та «Рентген-40», який використовується на випадок поломки апарату «Медикс». Окрім цього, в наявності пересувний палатний рентгенологічний апарат «Арман-1»

За рік у рентгенологічному кабінеті проводиться більше 10 000 досліджень. 

У 2020 році придбано  сучасний діагностичний рентгенографічний комплекс «INDIacom-02», Українського виробництва заводу рентгенівського обладнання «КВАНТ» у м. Харків, він розрахований на два робочих місця для діагностичних обстежень з проведенням рентгенографії, поздовжньої горизонтальної томографії в положенні пацієнта стоячи, лежачи та лежачи під нахилом, який покращить рівень надання медичних послуг для мешканців. Новий комплекс призначений для роботи в стаціонарному рентген кабінеті для загальних досліджень.

У кінці 2018 року КП "Олешківська багатопрофільна лікарня" було придбано сучасний мамограф.

Використання мамографії дозволяє виявити пухлинні утворення до їх клінічного прояву, тобто тоді, коли їх не можна визначити при пальпації. Також мамограма може показати невеликі відкладення кальцію в молочній залозі, що може бути ранньою ознакою раку. Саме тому мамографія є методом, який здатний виявити захворювання на ранній стадії, а проведення регулярних таких обстежень зменшує смертність від онкологічних захворювань на 30%. 

Щороку в мамографычному кабінеті роблять понад  2 000 досліджень. 


Телефон відділення: (05542) 2-10-90 

Використана інформація з сайту: nszu.gov.ua
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!