► Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

Завідувач відділення:                                                  Шовкун Олександр Олександрович 

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії розташоване на першому поверсі головного лікувального корпусу, розраховане на 6 ліжок.

Основною функцією відділення анестезіології є анестезіологічне забезпечення при різноманітних хірургічних втручаннях та діагностичних маніпуляціях.

Для проведення анестезіологічного забезпечення операційні оснащені наркозно-дихальними апаратами "Carina System", "Leon User Manual", "Ivent 201" та моніторами спостереження ЮМ-300. 

Щороку лікарями відділення проводиться близько 1500 загальних анестезій оперованим хворим.

Для лікування важких післяопераційних хворих та хворих, які потребують цілодобового спостереження та інтенсивного лікування, у відділенні розгорнуто 6 ліжок інтенсивної терапії.

Палати інтенсивної терапії оснащені сучасним медичним обладнанням: - обладнанням для штучної вентиляції легень "Carina System", "Leon User Manual", "Ivent 201" , "Бриз", "Фаза-8"; - обладнанням для спостереження та моніторингу за пацієнтом ЮМ-300, "Ютасокси-200", Rad-8; - обладнанням для дозованого введення лікарських засобів Niksy SK-5001. 

В наявності також обладнання для проведення реанімаційних заходів. Цілодобово в розпорядженні відділення спеціалісти рентгенологічного кабінету, клініко-діагностичної лабораторії та відділення діагностики.

За рік в палатах інтенсивної терапії проходять лікування близько 500 хворих.

Телефон відділення: (05542) 2-23-66

Використана інформація з сайту: nszu.gov.ua
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!