Робота з Національною службою здоров'я України


Національна служба здоров'я України (НСЗУ) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. Діяльність НСЗУ спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров'я. 

СПЕЦИФІКАЦІЇ ТА УМОВИ ЗАКУПІВЛІ ЗА ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ НА 2021 РІК

Специфікації та умови закупівлі медичних послуг, які надаватимуться за Програмою медичних гарантій у 2021 році, розроблені для надавачів медичних послуг, які бажають укласти договір з НСЗУ. Формування вимог відбувалося на основі чинних галузевих стандартів, уніфікованих протоколів надання медичної допомоги, примірних табелів матеріально-технічного оснащення, інших нормативно-правових актів та міжнародних рекомендацій, які регулюють сферу надання медичних послуг, за участі Робочих груп експертів за відповідними медичними напрямами. Робочі експертні групи працювали у рамках ініціативи зі створення Ради безпеки пацієнтів протягом трьох місяців, загалом було проведено 40 засідань.
До Робочих груп входили лікарі, медичні фахівці, представники Міністерства охорони здоров'я України, Центру громадського здоров'я України, Національної академії медичних наук України, Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), керівники закладів охорони здоров'я, провідні фахівці відповідних галузей медицини, а також представники громадських та пацієнтських організацій. Загалом, над оновленням умов закупівлі медичних послуг працювали 384 експерти. Вони надавали НСЗУ методичну, аналітичну, наукову та консультативно-дорадчу підтримку.
Засіданням Робочих груп медичних експертів передували консультації із експертною медичною спільнотою та громадські обговорення. До участі у них було запрошено понад 50 лікарських організацій, представників громадських організацій та міжнародних партнерів від ВООЗ, Європейської Бізнес Асоціації, Центру контролю та профілактики захворювань Департаменту охорони здоров'я США (CDC).
Провідним завданням при розробці специфікацій та умов закупівлі за Програмою медичних гарантій на 2021 рік стало удосконалення та розвиток надання медичних послуг.
Важливо! Специфікації та умови закупівлі медичних послуг лише специфікують окремі важливі для Програми медичних гарантій умови роботи надавачів за договором з НСЗУ і не є галузевими стандартами у сфері охорони здоров'я. Вони сформовані таким чином, що будь-який заклад, незалежно від його назви, рівня надання медичної допомоги та спеціалізації, який відповідає умовам закупівлі медичних послуг в межах Програми медичних гарантій, може укласти договір з НСЗУ на надання відповідної послуги/групи послуг. Діяльність закладів охорони здоров'я і надалі регламентується чинним законодавством.
Специфікації та умови закупівлі медичних послуг, які надаватимуться за Програмою медичних гарантій у 2021 році:


ЗАКЛЮЧЕНІ ПАКЕТИ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ, ЯКІ КП "ОЛЕШКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ОБРАЛА ДЛЯ КОНТРАКТУВАННЯ З НСЗУ В 2021 РОЦІ: 


Обсяг медичних послуг, який надавач зобов'язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнтки (специфікація)

Обсяг медичних послуг, який надавач зобов'язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки (специфікація):

Обсяг медичних послуг, який надавач зобов'язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнтки (специфікація)

Обсяг медичних послуг, який надавач зобов'язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки (специфікація)

Обсяг медичних послуг, який надавач зобов'язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки (специфікація)

Обсяг медичних послуг, який надавач зобов'язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнта/пацієнтки (специфікація)

Обсяг медичних послуг, який надавач зобов'язується надавати за договором відповідно до медичних потреб пацієнтки (специфікація):

Використана інформація з сайту: nszu.gov.ua
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!