► Жіноча консультація 

Завідуюча відділення:                                                            Шахова Ольга Анатоліївна 

Жіноча консультація КП "Олешківська багатопрофільна лікарня" забезпечує надання амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому населенню.

Основними завданнями жіночої консультації є:

  •      організація і проведення комплексу профілактичних заходів щодо збереження репродуктивного здоров'я населення;
  •      раннє виявлення вагітних жінок (до 12 тижнів вагітності) та їх диспансерний нагляд;
  •      проведення лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на попередження ускладнень вагітності, післяпологового періоду, гінекологічних захворювань;
  •      організація і проведення профілактичних гінекологічних оглядів жінок з використанням сучасних методів обстеження (кольпоскопія, цитологія та інше) з метою раннього виявлення та лікування гінекологічних захворювань;
  •      диспансеризація гінекологічних хворих;
  •       організація та проведення консультування сімей з питань планування сім'ї

В роботі використовуються нові методики, сучасні технології діагностики та лікування різних гінекологічних захворювань і ускладнень, пов'язаних з перебігом вагітності і післяпологовим періодом. В жіночій консультації функціонує кабінет патології шийки матки, оснащений сучасним кольпоскопом "Sconer", спірографом та ехоенцефалографом. 

На базі консультації розгорнуто стаціонар денного перебування на 5 ліжок, в якому проводиться лікування пацієнток, які не потребують постійного лікарського нагляду.

На базі жіночої консультації функціонує також "Школа відповідального батьківства" для психофізичної підготовки жінок до пологів, материнства та грудного вигодовування.

Телефон реєстратури: (05542) 2-21-93

Використана інформація з сайту: nszu.gov.ua
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!